Instruktører

Rolle
Grad
Navn
Epost
Skullerud aktivitetspark


Hovedinstruktør - karate
6. Dan
Nils Petter Wold
petter@trollkarate.no
Hovedinstruktør - karate
5. Dan
Ole-Petter Horgen
ole@trollkarate.no
Hovedinstruktør - ju jitsu
6. DanTorgjørn Arntsen
Post@jujitsu.no
Instruktør - voksenparti4. DanKatja Rugaas
katja@trollkarate.no
Instruktør - voksenparti2. DanArne Bergersen
arne@trollkarate.no
Instruktør - voksenparti
2. Dan
Per Sogn
per@trollkarate.no
Hjelpeinstruktør - voksenparti
1. DanMerete Kristiansenmerete@trollkarate.no
Instruktør - barneparti2. KyuHilde Hårvikhilde@trollkarate.no
Instruktør - ansvarlig konkurransegruppen
2. DanHoa Binh Nguyen
Hoa@trollkarate.no
Hjelpeinstruktør - konkurransegruppen3. KyuThanh Binh Nguyen
Than@trollkarate.no
Instruktør - ansvarlig kataparti
1. Dan
Marius Blegeberg
marius@trollkarate.no
Hjelpenstruktør - kataparti og konkurransegruppen1. DanGard Bahmanyargard@trollkarate.no
Mortensrud skole


Instruktør - ansvarlig Mortensrud skole
2. Dan
Vegard Annonsen
vegard@trollkarate.no
Helpeinstruktør1. DanStuart Jones
Bjørndal skole


Instruktør - ansvarlig Bjørndal skole
1. Kyu
Espen Larsen
espen@trollkarate.no
Hjelpeinstruktør
3. Kyu
Phillip Larsen
phillip@trollkarate.no
Årvoll skole


Instruktør - ansvarlig Årvoll skole
2. Dan
Hoa Binh Nguyen
hoa@trollkarate.no
Hjelpeinstruktør
3. Kyu
Thanh Binh Nguyen
than@trollkarate.no
Tåsen skole


Instruktør - ansvarlig Tåsen skole
1. Dan
Tom Isaksen
tom@trollkarate.no
Hjelpeinstruktør
6. Dan
(ju jitsu)
Torgjørn Arntsen
Post@jujitsu.no
Siggerud og Vassbonn skole


Instruktør - ansvarlig Siggerud og Vassbonn skole6. DanNils Petter Voldpetter@trollkarate.no
Levert avIdrettenOnline