Troll Karateklubb Bushido

Troll Karateklubb Bushido

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 25 Nov
kl 18:00 - 21:00
Juleleir - karate
Oppsal Arena Her er det bare å melde seg…
Fri 26 Nov
kl 18:00 - 21:00
Juleleir - karate
Oppsal Arena Her er det bare å melde seg…
Sat 27 Nov
kl 10:00 - 14:00
Juleleir - karate
Info om tid og sted kommer
Sat 4 Dec
kl 10:00 - 16:00
Trolldag
Bjørnholthallen Hold av datoen - mer info kommer
Thu 16 Dec
kl 18:00 - 20:00
Gradering voksne
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 23 Oct
kl 10:00 - 17:00
NM Karate
Skedsmohallen
Troll ungdom skal være med og alle andre…   Les mer  
Fri 24 Sep
kl 17:00 - 12:00
Høstleir - karate
Gol
Høstleir for ungdom og voksne. Bli med da…   Les mer  
Sat 11 Sep
kl 13:00 - 18:00
Mortensrud Festival
Idrettsbanen bak Senter Syd
Troll skal som vanlig delta på Mortensrud…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 19:00
Karate - nybegynnere ungdom/voksne
Skullerud Park
Vi starter nytt karateparti for ungdom og voksne.…   Les mer  
Sun 29 Aug
kl 12:00 - 16:00
Kick off - konkurransegruppa
Skullerud Park
  Les mer  
Sat 28 Aug
kl 13:00 - 15:00
Kick off - konkurransegruppa
Skullerud Park
  Les mer  
Tue 24 Aug
kl 17:30 - 18:30
Oppstart høstsemester - Bjørndal skole
Bjørndal skole
Gamle og nye utøvere ønskes hjertelig velkommen!   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 17:00 - 18:00
Oppstart høstsemester ju jitsu - barn
Skullerud Park
Gamle og nye utøver er hjertelig velkommen!   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 20:30
Oppstart høstsemester karate - ungdom/voksne
Skullerud Park
Velkommen tilbake etter sommeren! Har du ikke…   Les mer  
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:00
Oppstart høstsemester karate - barn
Skullerud Park
Gamle og nye utøver er hjertelig velkommen!   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 19:30 - 21:00
Oppstart høstsemester Ju jitsu - ungdom/voksne
Skullerud Park
Gamle og nye utøver ønskes velkommen! 2…   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 10:00 - 11:00
Wado Ryu - Sommerleir i Fredrikstad - voksne
Fredrikstad
Blir du med på sommerleiren?Les mer på:…   Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 19:00
Tar du utfordringen?
Troll Karateklubb Bushido   Karate   Olav Helsets vei 5
Til alle dere spreke foreldre som henger på…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline